EU4Journalists.eu is currently not updated. We hope to be back soon.

eu4journalists

select your language

Sveiki atvykę

Sveiki atvykę

Sveiki atvykę į EU4Journalists tinklapį. Mūsų tikslas – palengvinti gyvenimą žurnalistams, rašantiems apie Europos sąjungą – nesvarbu, ar jie dirba Briuselyje, ar kur nors kitur.

Mes tikimės, kad šiame tinklapyje pateikiamos bendrosios žinios bei svarbiausia informacija apie ES Jums padės: čia rasite informacijos apie pagrindinius veikiančius asmenis, institucijas ir organizacijas. Kiek įmamona, stengėmės nevartoti žargono.

EU4Journalists tinklapis turėtų būti patogus žurnalistams, pradedantiems rašyti apie jiems nežinomus objektus, ir ypač tiems, kuriems reikia rašyti ir informuoti skubiai.

Mūsų tinklapio aplankuose rasite daug medžiagos apie šiuo metu svarstomas aktualias temas bei nuorodas, kur galite rasti informaciją apie naujausius pasikeitimus. Aplanke EU Basics paaiškinama, kaip veikia ES sistema, pavyzdžiui, po naujųjų Europos teisės aktų priėmimo Europos Komisijoje. Skyrius Contact Guide nukreips Jus į asmenis, kurie gali suteikti detalią informaciją, ir kuriuos galima cituoti.

EU4Journalists tinklapis bus nuolat atnaujinamas ir papildomas naujais elementais bei informacija, senieji išimami. Būsime nuoširdžiai dėkingi už Jūsų atsiliepimus ar komentarus, kaip galėtume šį tinklapį patobulinti.

Anne Autio
EU4Journalists atsakingoji redaktorė

Quick-jump to other chapters in this dossier :

back to top